Konferencja ICCX w Warszawie.

W połowie lutego przyszłego roku, w Warszawie, odbędzie będzie się konferencja ICCX poświęcona nowoczesnej produkcji i technologii betonowej. Jej celem jest poprawa produkcji jakości betonu. Spotkanie specjalistów ma również na celu wymianę doświadczeń i podzielenie się nowinkami z branży.

Czym jest ICCX i jakich specjalistów skupia?

International Concrete Conference & Exhibition, która odbędzie się w dniach 13 - 15 lutego 2019 roku w Warszawie, stanowi połączenie targów i konferencji branżowej. Jej celem jest przedstawienie nowinek z zakresu współczesnej produkcji i technologii betonowej, a także wymiana doświadczeń i kontaktów przedsiębiorców działających w tym sektorze. Podczas prelekcji wystąpią specjaliści z Polski, Niemiec, Austrii, Norwegii i Ukrainy. Również nasza firma podczas targów będzie miała swoje stoisko wystawiennicze.

Jakie zagadnienia będą poruszane podczas tegorocznej konferencji ICCX?

Pierwszy dzień konferencji (13 lutego 2019 r.) będzie poświęcony prefabrykatom betonowym i możliwościom, jakie dają w zakresie optymalizacji procesów budownictwa. Poruszone zostaną kwestie wznoszenia ścian warstwowych, stropowych, z uwzględnieniem najważniejszych korzyści płynących z tych rozwiązań.

Drugiego dnia (14 lutego 2019 r.) specjaliści omówią obecną sytuację na rynku i prognozy na przyszłość dla przemysłu betonowego w Europie Środkowej. Eksperci poruszą tematykę produkcji krawężników betonowych oraz wygłuszających płyt stosowanych przy nawierzchniach drogowych.

Trzeci dzień konferencji (15 lutego 2019 r.) nie będzie miał charakteru prelekcji, lecz kursu technicznego. Zajęcia poprowadzi mgr inż. Klaus Seifert z firmy Concrete ProCess Consulting e.U. z Austrii – specjalista, który od czterech dekad zajmuje się przemysłem. Ostatnie ćwierć wieku pracy ekspert poświęcił branży wyrobów betonowych. Podczas kursu „Poprawa produkcji betonu: jakość, obróbka, rozwój” poruszy zagadnienia zarządzania jakością, optymalizacji produkcji oraz technik uszlachetniania i rozwoju produktu betonowego w przyszłości.

Będziemy na Państwa czekać przy stoisku nr 86, serdecznie zapraszamy!

Pobierz broszurę

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące form do kostki brukowej i galanterii betonowej na wibroprasy.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
RODO
Pliki cookies
AKCEPTUJĘ