Podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie innowacji

Projekt „Podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie innowacji” został realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 i osi priorytetowej III. Jego celem jest zwiększenie konkurencyjności zakładu za sprawą wzbogacenia oferty produktowej i usługowej, a także poprawienie innowacyjność przedsiębiorstwa poprzez wykorzystanie nowoczesnych obrabiarek CNC.

Zakup nowoczesnych obrabiarek CNC pozwolił na wprowadzenie innowacji do procesu obróbki płytek stemplowych i form. Dzięki unijnej dotacji zakład rozpoczął produkcję form do wibroprasowanych elementów zbrojonych.

W ofercie pojawiły się nowe możliwości z zakresu obróbki mechanicznej, w tym usługa frezowania wielkogabarytowego CNC (3000 x 3000 x 1000mm), a także usługa wysokowydajnego wiercenia, gwintowania i frezowania CNC (700 x 400 x 400mm).

Masz pytania?

Zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące form do kostki brukowej i galanterii betonowej na wibroprasy.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
RODO
Pliki cookies
AKCEPTUJĘ